9 February 2023, Berlin

Investigating Russia’s war of aggression against Ukraine

Berlin
9 February 2023, 5:30 pm
European Center for Constitutional and Human Rights (ECCHR)
Zossener Str. 55-58 (Staircase D), 10961 Berlin

Russia’s invasion of Ukraine in February 2022 has led to an unprecedented array of accountability initiatives for the crimes committed in this ongoing war of aggression. Both state institutions and civil society across the world have taken action to investigate and examine atrocities in Ukraine.

To learn more about how human rights organizations have approached the fight for justice, together with our guests, we want to explore existing efforts in addressing these crimes and discuss the challenges and differences compared to international crimes committed elsewhere. In this context, we particularly focus our discussion on how to combine the complementary aspects of open source investigation and strategic case building to increase the impact of civil society collaborations and interventions.

Our guests are:

 • Maksym Rokmaniko, Director of the Center for Spatial Technologies in Kyiv
 • Nadia Volkova, Director of the Ukrainian Legal Advisory Group
 • Roksolana Burianenko, Project Manager of the Ukrainian Archive
 • Hannah Bagdasar, Lead Investigator with Bellingcat’s Global Authentication Project, and
 • Arne Bardelle, legal advisor at ECCHR
 • Anne Schroeter, ECCHR’s coordinator of the Investigative Commons, will moderate the panel.

When: 9th February 2023 at 5.30pm CET / 6.30pm EET

Where: HYBRID - via zoom and at ECCHR, Zossener Str. 55-58, Berlin 10961

How: Please register and indicate whether you will attend via zoom or in person. The live event will be streamed on zoom and recorded. The link will be made available upon registration. Please send us an Email at event@ecchr.eu if you attend in person and require Ukrainian interpretation.
The link will be made available upon registration.


Розслідування агресивної війни Росії проти України. Як громадянське суспільство може посилити зусилля із забезпечення відповідальності

Вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року призвело до появи безпрецедентної кількості ініціатив, спрямованих на забезпечення притягнення до відповідальності за злочини, скоєні під час цієї триваючої агресивної війни. Як державні установи, так і громадянське суспільство у всьому світі вживають заходів задля проведення розслідування і дослідження звірських злочинів в Україні.

Щоб дізнатися більше про те, як правозахисні організації реалізують заходи з боротьби за правосуддя, разом із нашими гостями ми хочемо дослідити існуючі зусилля, спрямовані на реагування на ці злочини, та обговорити виклики і труднощі, у порівнянні з міжнародними злочинами, скоєними в інших місцях. У цьому контексті в ході цього обговорення ми зосереджуємо особливу увагу на тому, як поєднувати взаємодоповнюючі аспекти розслідувань на основі даних із відкритих джерел та стратегічної підготовки справ, щоб посилити вплив співпраці громадянського суспільства та їхніх ініціатив.

Наші гості:

 • Максим Рохманійко, Директор Центру просторових технологій у м. Київ
 • Надія Волкова, Директорка Української правової консультативної групи
 • Роксолана Буряненко, Проєктна менеджерка Українського архіву
 • Ханна Багдасар, Провідна слідча Глобального проєкту аутентифікації Беллінгкету та
 • Арне Барделл, Юридичний радник Європейського центру конституційних прав і прав людини
 • Анне Шрьотер, Координаторка Слідчого департаменту Європейського центру конституційних прав і прав людини, буде модератором події.

Коли: 9 лютого 2023 року о 17:30 за Центральноєвропейським часом / 18:30 за Східноєвропейським часом

Де: ГІБРИДНИЙ ФОРМАТ – за допомогою Zoom та у приміщенні Європейського центру конституційних прав і прав людини, Цоссенер Штрассе, 55-58, Берлін 10961

Як: Будь ласка, зареєструйтеся, надіславши лист на адресу електронної пошти event@ecchr.eu, зазначивши, чи ви плануєте брати участь через Zoom або особисто. Якщо ви хочете взяти участь у заході особисто, будь ласка, також повідомте нам, чи вам буде потрібен переклад українською мовою. Буде доступний переклад українською мовою. Захід транслюватиметься у режимі реального часу у Zoom, а також вестиметься запис. Посилання на захід буде надіслано після реєстрації. Захід транслюватиметься у режимі реального часу у Zoom, а також вестиметься запис. Посилання на захід буде надіслано після реєстрації.

Current

no upcoming events

Archive (249)